Mieszkanie Pszczółki
Pszczółki, pomorskie
- 540 000 zł
- 64,91 m²
- 8 319,21 zł/m²
Michał Maciejews...
Skontaktuj się
Mieszkanie Pszczółki
Pszczółki, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Pszczółki
Zaktualizowane: 15 maja 2026
540 000 zł 64,91 m² 8 319,21 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/2
3
2025
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 540 000 zł (8 319,21 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Pszczółki)
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 64,91 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 40875/3685/OMS
Lokalizacja
- Adres: Pszczółki, gdański, pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa
Opis nieruchomości
Ostatnie wolne mieszkanie - Wysoki Standard Wykonania
Freedom zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w standardzie deweloperskim, wybudowane w 2025 roku w spokojnej, kameralnej części Pszczółek przy ul. Polnej.
To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, spokoju i bliskości natury z szybkim dostępem do Trójmiasta. (...)
503 623...
503 623 997